do góry
03 Sierpień 2018
kategoria:
III Rafako Półmaraton Racibórz

Każdego roku IV RAFAKO Półmaraton Racibórz poprzedza bieg charytatywny, z którego dochód przekazywany jest na leczenie lub rehabilitacje dzieci z Raciborza. Dystans wynosi zaledwie 2 km. W biegu może uczestniczyć każdy, kto ukończył 10 lat i chce pomóc potrzebującym. Koszt wpisowego, to jedyne 20 zł.
Zapisy prowadzone są tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4155
Kto nie zdąży zapisać się internetowo będzie miał możliwość wpisać się na listę startową w Biurze Zawodów, które mieścić się będzie w Aquaparku H2Ostróg, w sobotę (25.08) w godz. 16.00-20.00. W niedzielę (26.08) w godz. 7.00- 8.50.
W tym roku biegniemy dla Natalki Kwiatkowskiej, cierpiącej na czterokończynowe porażenie mózgowe. Dziewczynka potrzebuje specjalistyczny sprzęt i rehabilitację.

Dla mniejszych dzieci, dla których 2 km, to jeszcze trochę dużo, na bieżni stadionu zorganizowany zostanie Charytatywny Kids Run (ok 200m) z pakietami startowymi i oraz medalami. Zapisy na ten bieg odbywać się będą w sobotę (25.08) i w niedzielę (26.08) w Biurze Zawodów. Limit miejsc wynosi 200. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Artystyczno- Społeczne Pracownia Przyszłości.

Autor tekstu: Justyna Korzeniak/ Adventure Media

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H