do góry
03 Sierpień 2018
kategoria:
III Rafako Półmaraton Racibórz

IV RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się 26 sierpnia. Zawodnicy wystartują o godz. 10.00 z bieżni nowo wyremontowanego stadionu miejskiego. Finiszować będą przy miasteczku biegowym, które tym razem zlokalizowane będzie przy Aquaparku H2Ostróg.

Biuro Zawodów mieścić się będzie w Aquaparku H2Ostróg w Raciborzu przy ul. Zamkowej 4. Tam już w sobotę (25 sierpnia) od godz. 16.00 do 20.00 odbędzie się weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów zawodniczych wraz z numerami startowymi oraz zapisy (w przypadku wolnych miejsc). Natomiast dalsza weryfikacja i wydawanie numerów startowych odbywać się będzie od samego rana (26 sierpnia) w godz. 7.00 – 9.00. Zapisy na bieg główny prowadzone są tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3822

Przed dzień zawodów, dla wszystkich startujących przewidziano Pasta Party od godz. 16.00. Dla wszystkich pozostałych, którzy lubią ruch i aktywność na świeżym powietrzu organizatorzy zachęcają do udziału w bezpłatnych zajęciach „Fitness dla Zdrowia”, przygotowanych przez Akademię Fitness. Dla najmłodszych gry i zabawy z animatorami Stowarzyszenia Pracownia Przyszłości.

W dzień startu, atrakcji nie zabraknie. Bieg główny poprzedzi Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz, czyli bieg charytatywny, na który zapisać można się tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4155. Im więcej osób wystartuje, tym większą pomoc otrzyma Natalka, cierpiąca na czterokończynowe porażenie mózgowe.

 Autor: Justyna Korzeniak/ Adventure Media 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H