do góry
26 Czerwiec 2018
kategoria:
III Rafako Półmaraton Racibórz

Dokładnie za 2 miesiące, o g.10.00 wystartuje IV RAFAKO Półmaraton Racibórz. Start i metę tym razem zaplanowano na nowo otwartym stadionie lekkoatletycznym przy ul. Zamkowej 4. Tam też mieścić się będzie miasteczko biegowe z atrakcjami dla całych rodzin. Wyścig na 21 097,5 m poprzedzi bieg charytatywny dla Natalki Kwiatkowskiej. Najszybsi biegacze będą mogli wygrać aż 5 tys. zł.

Zaczęło się wielkie odliczanie do IV edycji raciborskiego półmaratonu. Organizatorzy dopracowują ostatnie szczegóły nowej trasy. Na tym nie koniec zmian. Tym razem biegacze decydują, jaki pakiet wybierają. Przypomnijmy, że dzielą się one na standard i premium. 


Zapisy trwają. Z dnia na dzień przybywa chętnych do udziału w raciborskim biegu. Na chwilę obecną zapisanych jest ponad 500 osób, a limit to 800 miejsc. Warto się pośpieszyć. Zapisy prowadzone są tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3822.

W tym roku, jest o co walczyć! Najszybsi biegacze będą mogli wygrać aż 5 tys. zł. W kategorii open za pierwsze miejsce zdobyć można 2 tys zł. Tyle samo w kat. najszybszy Polak/ Polka. 1 tys. zł za rekord trasy.
Ponadto, każdy zawodnik, który w regulaminowym czasie przekroczy linię mety (bez względu na wynik) otrzyma pamiątkowy medal kończący projekt 4Biegi Racibórz.

Biegacze, nie czekajcie na ostatni moment! Zapraszamy do zapisywania się już dziś.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H