do góry
11 Maj 2017
kategoria:
Aktualności dla biegaczy

Organizatorzy zapraszają doświadczonych biegaczy, którzy chcieliby zostać pacemakerami III RAFAKO Półmaratonu Racibórz. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej:

Pacemakerzy poprowadzą poszczególne grupy na następujące czasy: 1:30, 1:45, 2:00, 2:15 i zgodnie z regulaminem są zwolnieni z opłaty startowej.
Formularz do pobrania poniżej.

- Na zgłoszenia czekamy do dnia 6.08.2017 wraz z podaniem czasu prowadzonej grupy. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: Do zgłoszenia proszę dołączyć informację o sobie zgodnie z załączonym formularzem, dostępnym na naszej stronie internetowej – informuje Krzysztof Borkowski, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Pacemakerzy zostaną oficjalnie oznakowani za pomocą specjalnych koszulek technicznych, które otrzymają w podanych przez siebie rozmiarach oraz balonów napełnionych helem z zapisanymi czasami.

Pacemaker to dobry duch zawodów biegowych. Jego obecność, zwłaszcza podczas maratonów i półmaratonów, dla wielu startujących jest nieoceniona.
Przebiec ponad 20 km w jak najkrótszym czasie, to dla wielu nie lada wyczyn. Pomóc w tym mają pacemakerzy, inaczej zwani zającami czy balonikami. Pacemaker to biegacz nadający tempo podczas zawodów. Jego priorytetowym zadaniem jest doprowadzić grupę zawodników do mety w założonym czasie. Często okazuje się, że rola zająca jest bardzo złożona. Oprócz doświadczenia na trasach długodystansowych musi być oparciem dla swojej grupy

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Formularz pacemaker 2017.doc 17-05-11 17:36 25.5KB pobierz plik: Formularz pacemaker 2017.doc

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H