do góry
04 Maj 2017
kategoria:
Aktualności dla biegaczy

Za nami kolejne święto biegania w Raciborzu. W środę, 3 maja, ulicami miasta przebiegł jubileuszowy, bo już "X Bieg Bez Granic". Bieg fantastyczny pod wieloma względami. Przede wszystkim pod względem ilości startujących zawodników - we wszystkich rozgrywanych tego dnia biegach udział wzięło 773 biegaczy i kijkarzy! To rekord wszechczasów raciborskich biegów! Ponadto po raz pierwszy od wielu lat zawodnikom dopisała pogoda podczas tego biegu. Nie padał deszcz, temepratura też była optymalna, więc warunki do biegania były wręcz idealne. Dopisali również kibice, którzy licznie stawili się wzdłuż niemalże całej trasy głośno wspierając walczących o jak najlepsze czasy zawodników.

Zwycięzcami biegu głównego zostali Ukrainiec Sergii Rybak z czasem 32 minut i 20 sekund, natomiast wśród pań Michalina Mendecka z czasem 38 minut i 19 sekund.

Komplet wyników ze wszystkich biegów oraz wyniki poszczególnych kategorii można znaleźć TUTAJ.

Zawodnicy, którzy ukończyli X Bieg Bez Granic otryzmali trzecią część pamiątkowej serii medali, które wspólnie stworzą fantastyczną pamiątkę raciborskich biegów. Dopełnienie całości nastąpi 27 sierpnia, kiedy to w Raciborzu odbędzie się III Rafako Półmaraton. Już dzisiaj zapraszamy do udziału i kibicowania!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H