do góry
26 Maj 2017
kategoria:
Aktualności dla biegaczy
 

III RAFAKO Półmaraton Racibórz, to nie tylko rywalizacja na 21097,5m, ale wspaniała impreza dla całych rodzin. Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie akcent charytatywny oraz atrakcje dla najmłodszych. Gośćmi półmaratonu będą: znany biegacz Paweł Januszewski oraz aktor seriali paradokumentalnych kryminalnych Sebastian Wątroba.

III RAFAKO Półmaraton Racibórz, to zawody zamykające projekt 4Biegi Racibórz. Impreza odbędzie się 27 sierpnia, a już dziś zapisało się ponad 400 osób. Dopisać się do listy startowej można tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891.

Raciborski półmaraton, to nie tylko rywalizacja na 21097,5 m, ale wspaniała impreza dla całych rodzin oraz akcent charytatywny. W biegu udział wezmą znani sportowcy i aktorzy. Swój udział w przedsięwzięciu potwierdził już Paweł Januszewski, były lekkoatleta, sprinter, pomysłodawca akcji Biegam Bo Lubię i prezes Fundacji Wychowanie Przez Sport. Kolejną gwiazdą sierpniowego półmaratonu będzie Sebastian Wątroba, aktor seriali: W11- Wydział śledczy (TVN), Sprawiedliwi Kryminalni (TV4), gdzie wcielił się w rolę Arkadiusza Zimnego. Obecnie występuje w nowym serialu TVP Komisariat. Aktora będzie można zobaczyć też w filmie Dywizjon 303. Ponadto, nierzadko wciela się w rolę konferansjera. Jest  także wieloletnim jurorem regionalnych konkursów Miss Polski: Miss Ziemi Lubuskiej, Miss Ziemi Łódzkiej. Chętnie angażuje się w różnego typu eventy charytatywne, m.in. w Biegu Po Nowe Życie czy meczach charytatywnych TVN- dziennikarze kontra politycy.

- Racibórz pamiętam sprzed 20 lat, miło mi, że znowu mam okazję tu gościć. Racibórz, to piękne zielone miasto, serdecznie zapraszam wszystkich miłośników biegów, aby 27 sierpnia przybywali tu i wspólnie z nami spędzili czas. Amatorów długich dystansów zachęcam do zapisywania się na bieg główny, a pozostałych na mini półmaraton. Do pokonania będzie zaledwie 2 km, każdy z nas może zaliczyć ten dystans biegnąc, truchtając czy maszerując. Cel jest szczytny, więc pokonajmy go razem – zaprasza do udziału w półmaratonie aktor Sebastian Wątroba.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H