do góry
17 Sierpień 2017
kategoria:
Aktualności dla biegaczy

Odliczamy dni do startu III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Start 27 sierpnia o godz. 10.00, a tymczasem w portalu Allegro.pl ruszyła licytacja pakietu startowego nr 1. Prowadzi ją Stowarzyszenie Społeczno- Artystyczne „Pracownia Przyszłości”. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 5,5- letniego Michała Junki zmagającego się z przewlekłym schorzeniem nerek.

Każdy, kto chce wesprzeć małego Michałka w jego walce z chorobą może wziąć udział w Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz biegu charytatywnym, którzy 27 sierpnia o godz. 9.00 poprzedzi półmaratoński dystans. Wpisowe wynosi 20 zł i nie ma limitów liczby startujących, wystarczy dopisać się do listy i opłacić „startowe”:http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3249. Każda wpłacona złotówka, to nieoceniona pomoc dla rodziny Michałka.

Dodatkowo, w portalu Allegro.pl wolontariusze Pracowni Przyszłości uruchomili aukcję charytatywną, na której już można licytować unikalny pakiet startowy z numerem „Jeden” na III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Licytacja potrwa do 24 sierpnia do godz. 15.12. Można ją znaleźć pod adresem:http://allegro.pl/show_item.php?item=6929759046.

Podczas ubiegłorocznej edycji RAFAKO Półmaraton Racibórz biegacze okazali wielkie serce i dzięki temu udało się nazbierać 16 tys. zł, które przekazano na zakup sprzętu, leczenie i rehabilitację Wiktorii i Jurka. Tym razem na pomoc czeka Michał.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H