do góry
4 Biegi Racibórz
http://www.4biegiraciborz.pl/raciborz/aktualnosci_dla_mieszkancow/Piknik-rodzinny-i-Kids-Run-podczas-IV-RAFAKO-Polmaraton-Raciborz/idn:148
Drukuj grafikę : tak / nie

Piknik rodzinny i Kids Run podczas IV RAFAKO Półmaraton Racibórz

22 Sierpień 2018
kategoria:
Aktualności dla biegaczy

Co organizatorzy wspólnie z partnerami biegu przygotowali w Miasteczku Biegowym?

Piknik rodzinny rozpocznie się już w sobotę popołudniu (25.08). Od godz. 16.00 dla zawodników odbyła się Pasta Party, a dla lubiących sport Fitness dla Zdrowia od godz. 17.00. Z myślą o najmłodszych prowadzone będą animacje, gry i zabawy.

W niedzielę z samego rana, organizatorzy zaserwują kolejną dawkę atrakcji. Na najmłodszych czekać będzie dmuchany plac zabaw i konkursy z nagrodami. Ponadto gry i zabawy z wolontariuszami Pracowni Przyszłości i wiele słodkości. W Miasteczku Biegowym będzie można miło spędzić czas, spróbować smakołyków serwowanych w Food Truckach, napić się aromatycznej kawy i orzeźwiającej lemoniady. Odpocząć na leżaczkach, odwiedzić stoisko Akademii Fitness, propagującej aktywy tryb życia czy pachnące stoisko marki Prouve Respondek Team (gdzie zaopatrzycie się w perfumy, kosmetyki oraz wspaniałe środki czystości).
Na scenie występować będą młodzi artyści Raciborskiego Centrum Kultury.

Dla dzieci, dla których Mini półmaraton na 2 km, to jeszcze trochę dużo, na bieżni stadionu zorganizowany zostanie Charytatywny Kids Run (ok 200m), z pakietami startowymi oraz medalami. Zapisy na ten bieg odbywać się będą w sobotę (25.08) i w niedzielę (26.08) w Biurze Zawodów. Limit miejsc wynosi 200. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Artystyczno- Społeczne Pracownia Przyszłości.