do góry
21 Wrzesień 2017
kategoria:
Aktualności dla biegaczy
 

11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości biegacze, którym nie udało się skompletować w całość medalu projektu 4Biegi Racibórz będą mieli okazję uczestniczyć w dublu. Sześciokilometrowa trasa prowadzić będzie przez żwirownię Ostróg. Limit uczestników wynosi 200 osób, zatem do zapisów czas start.

Racibórz, w tym roku obchodzi 800-setny jubileusz przyznania praw miejskich, jedną z propozycji uczczenia obchodów był projekt 4Biegi Racibórz. Łączył w sobie 4 najważniejsze raciborskie biegi: Bieg Nadodrzański, Twardziela, Bieg bez Granic i III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Po każdych ukończonych zawodach uczestnik otrzymywał część medalu przedstawiającą charakterystyczne miejsca w mieście. Złożony w całość stanowi unikatową pamiątkę z Raciborza.

Organizatorzy mają świadomość, że nie wszystkim udało się skompletować krążek, więc postanowili zorganizować dubel. Dodatkowy bieg odbędzie się 11 listopada (sobota) o godz. 11.00. Start i meta ulokowane będą przy ul. Grzonki. Trasa liczy ok. 6 km, wiedzie poprzez żwirownię w dzielnicy Ostróg. - Każdy, kto ukończy wymagany dystans otrzyma 1 zewnętrzną część medalu projektu 4Biegi. Okrągła, którą można było zdobyć startując w półmaratonie jest już niedostępna - tłumaczy Tomasz Bieliński z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Opłata startowa do 6 listopada wynosi 20 zł, a w dniu zawodów 40 zł (płatna tylko gotówką). Należy się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Biuro Zawodów, znajdować się będzie przy ul. Grzonki, czynne w godz. 8.30-10.30.

Zapisy do biegu na portalu datasport.pl: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3393

Regulamin do pobrania poniżej

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Dubel Raciborza 11.11.2017 r..doc 17-10-07 14:32 517.5KB pobierz plik: Dubel Raciborza 11.11.2017 r..doc

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H