do góry
07 Lipiec 2017
kategoria:
Aktualności dla biegaczy
 

Jedna z najlepszych imprez biegowych w Polsce - tak biegacze mówią o RAFAKO Półmaraton Racibórz, którego trzecia edycja odbędzie się 27 sierpnia. Rywalizacji na 21 097,5 m towarzyszyć będzie akcent charytatywny oraz piknik rodzinny. Do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in. beczka raciborskiego piwa dla najliczniejszej grupy biegowej!

7 tys. zł tyle wynosi łączna pula nagród finansowych dla 6 najszybszych biegaczy III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Z czego zwycięzca otrzyma czek o wartości 2 tys. zł. Najszybsi biegacze dostaną także pamiątkowe puchary. Wzorem poprzednich edycji dla wszystkich biegaczy startujących w półmaratonie przewidziano konkurs promujący miasto, w którym do wygrania będzie samochód Toyota Aygo. Nagrody przewidziano również dla najszybszych raciborzan (kobiet i mężczyzn) oraz energetyków i pracowników oświaty.

Team, który najliczniej stawi się na linii mety, a jego zawodnicy ukończą bieg w zakładanym czasie otrzyma 50-litrową beczkę piwa z Raciborskiego Browaru Zamkowego, niezwykle cenionego przez amatorów złocistego trunku z całej Polski. Jest o co walczyć, więc nie ma co zwlekać z wpisaniem się na listę startową sierpniowego biegu: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891.

Należy pamiętać, że każdy zawodnik, który pomyślnie ukończy bieg w regulaminowym czasieotrzyma ostatnią, czwartą część, medalu przygotowanego w rmach projektu 4BiegiRacibórz!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H