do góry
Strona główna Grand Prix 4BiegiRacibórz Regulamin Grand Prix 4BiegiRaciborz

Regulamin Grand Prix 4Biegi Racibórz

Grand Prix jest to jedna z atrakcji przygotowana dla biegaczy biorących udział w projekcie Miasta Racibórz „4Biegi Racibórz” w skład których wchodzą: Bieg Nadodrzański (06.01.2019r.), Bieg Twardziela (03.03.2019r.), Bieg Bez Granic (03.05.2019r.), Rafako Półmaraton Racibórz (25.08.2019r.). 

 1. Cel
  Celem jest stworzenie możliwości dodatkowej sportowej rywalizacji i integracji biegaczy biorących udział w poszczególnych imprezach biegowych w Raciborzu w 2019r. Popularyzacja biegania jako sposobu na zdrowy styl życia oraz spędzanie wolnego czasu.
 2. Udział
  W klasyfikacji końcowej GP udział biorą zawodnicy, którzy opłacili wpisowe każdego biegu głównego zgodnie z poszczególnymi regulaminami oraz ukończyli wszystkie 4Biegi Racibórz. Biegacze, którzy nie wystartowali w którymkolwiek biegu nie biorą udziału w klasyfikacji generalnej GP. Grand Prix będzie rozgrywane w dwóch kategoriach: kobiet, mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe.
 3. System punktacji
  O wynikach końcowych klasyfikacji GP decyduje łączna ilość zgromadzonych punktów ze wszystkich biegów. Punktacja zostaje przyznawana zgodnie z zasadą „odwróconej tabeli” w Biegu Nadodrzańskim gdzie zawodnik z miejsca ostatniego otrzymuje 1 punkt, a zwycięzca otrzymuje ilość punktów zgodnie z liczbą biegaczy, która ukończyła bieg. Maksymalną ilością punktów podczas kolejnych biegów jest ilość, jaką zgromadził zwycięzca Biegu Nadodrzańskiego.
  Zawodnicy dodatkowo dostają punkty za zajęte miejsca od 1 do 3 z każdego biegu: 1m- 20pkt, 2m -10pkt. i 3m-5pkt.
 4. Nagrody
  Dla trzech najlepszych zawodników w kategorii mężczyzn i kobiet przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe. Nie przewiduje się nagród pieniężnych.
 5. Postanowienia końcowe
  O sprawach spornych nie objętych w niniejszym regulaminie decydują odpowiednio regulaminy poszczególnych biegów, które są podstawowym dokumentem.
 6. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Regulamin Grand Prix 4Biegi Racibórz 2019.docx 18-12-12 08:04 15.15KB pobierz plik: Regulamin Grand Prix 4Biegi Racibórz 2019.docx

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H